Szczotka toaletowa elastyczna do WC Flex Lite Joseph Joseph stalowo-biała

Kod produktu: 70561
Dostępna ilość: 86 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 169,00 zł
ILOŚĆ: -+

Szczotka toaletowa elastyczna do WC Flex Lite Joseph Joseph stalowo-biała. Ta wersja naszej bestsellerowej szczotki toaletowej jest wyposażona w kompaktowy pojemnik ze stali nierdzewnej z powłoką odporną na odciski palców, co zapewnia schludne, a jednocześnie stylowe przechowywanie. Konwencjonalne szczotki toaletowe zatrzymują brud i ciecz, sprawiając, że są brudne i niehigieniczne w użyciu i czyszczeniu. Ponadto ich włosie ulega zniekształceniu i szybko się zużywa, co oznacza, że ​​muszą być regularnie wymieniane.

Utrzymuj czystość i higienę w toalecie dzięki tej rewolucyjnej szczotce toaletowej Flex™ Lite Steel. Unikalna, elastyczna, polimerowa głowica czyszcąca w kształcie litery D jest tak zaprojektowana, aby dostać się do wszystkich trudnodostępnych miejsc muszli klozetowej, a jej włosie jest szeroko rozmieszczone, aby zapobiec zatykaniu się brudu. Zróżnicowane w długości włosie nie zbiera zanieczyszczeń.

Głowica szczotki jest elastyczna, dzięki czemu dokładniej czyści toaletę, nawet pod brzegiem sedesu. Smukła forma oszczędzająca miejsce w łazience. Szczotka jest łatwa do czyszczenia i higieniczna.

  • Unikalna, elastyczna konstrukcja dociera do wszystkich obszarów, nawet pod krawędzią muszli
  • Anti-drip: mniej kapie między czyszczeniem i przechowywaniem
  • Anti-Clog: szeroki rozstaw szczecin zapewnia łatwe spłukiwanie brudu
  • Trwałe włosie

Flex™ Lite Steel jest wyposażona w płaski pojemnik ze stali nierdzewnej z powłoką odporną na odciski palców.

  • Wymiary: 9 x 12,5 x 43 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, polimer
  • Uchwyt - wytrzyj czystą, wilgotną szmatką
  • Nie używaj szorstkich ściereczek ani mocnych chemicznych środków czyszczących
  • Pędzel - czyścić za pomocą wybielacza lub gorącej wody z mydłem. Jeśli używasz wybielacza, unikaj długotrwałego kontaktu z ze stalą nierdzewną

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szczotka toaletowa elastyczna do WC Flex Lite Joseph Joseph stalowo-biała

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@