Kosz łazienkowy do segregacji odpadów Split Joseph Joseph 8 Litrów

Kod produktu: 70505
  opinie: 3   czytaj opinie
CENA: 165,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Kosz łazienkowy do segregacji odpadów Split marki Joseph Joseph o pojemności 8 Litrów. Praktyczny, niewielki kosz, który pozwala segregować śmieci bezpośrednio w łazience. Składa się z dwóch pojemników: dużego i małego oraz nakładki - pokrywki z dwoma otworami. Jedna komora przeznaczona jest na odpadki nadające się do recyklingu np. plastikowe opakowania, a druga na np. waciki czy zużytą nitkę dentystyczną. Mały pojemnik jest wyjmowany, co ułatwia mycie kosza i jego opróżnianie. Małego pojemnika można używać z workami na śmieci lub bez nich.

  • Wymiary: 19,1 x 18,9 x 27,9 cm
  • Pojemność: 8 Litrów
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kosz łazienkowy do segregacji odpadów Split Joseph Joseph 8 Litrów

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  18-02-2018   JonBon

Zakupiłem kompet akcesoriów tej serii i jestem z niego bardzo zadowolony. używam od dwóch tygodni, wygląd atrakcyjny, praktyczne, łatwe w utrzymaniu w czystości. Mogę polecić jeśli potrzebny jest niedrogi zestaw. Wiadomo, że stalowe akcesoria są dobre i trwałe, ale mają tez swoją cenę.

  20-10-2017   XAver

ok. trochę mały

  20-10-2017   Adnrzejek

Świetny produkt, pomysłowy, zdecydowałem kupić kolejne z tej samej serii.


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@