Szczotka elastyczna do toalety Flex Joseph Joseph

Kod produktu: 70506
  opinie: 7   czytaj opinie
CENA: 165,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szczotka elastyczna do toalety Flex marki Joseph Joseph. Nowoczesna szczotka do WC ułatwiająca jej czyszczenie. Wykonana z tworzywa sztucznego, wyposażona w rączkę ze stali nierdzewnej oraz polimerową głowicę. Głowica w kształcie litery D – wykonana z materiału nieabsorbującego wody co sprawia, że szybciej obsycha. Zróżnicowane w długości włosie nie zbiera zanieczyszczeń. Głowica jest elastyczna, dzięki czemu dokładniej czyści toaletę, nawet pod brzegiem sedesu. Smukła forma oszczędzająca miejsce w łazience. Szczotka jest łatwa do czyszczenia i higieniczna.

  • Wymiary: 11,4 x 17,4 x 42,9 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Myć ręcznie wodą z mydłem
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szczotka elastyczna do toalety Flex Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-10-2021   Ewa

super szczotka w dobrej cenie

  30-09-2021   NNN

Szczotka jak szczotka...

  14-06-2020   AG z Warszawy

czytałam opinię o tej szczotce na różnych stronach, zastanawiałam się nad jej zakupem od jakiegoś czasu, ale ostatecznie przyszedł na to czas, była w cenie promocyjnej co dodatkowo niejako wymusiło ten zakup i nie żałuję, jestem z niej bardzo zadowolona

  03-06-2020   CCC

Dobre rozwiązanie, użyłem kilka razy i faktycznie działa lepiej niż "tradycyjne" szczotki do WC

  23-03-2020   Edyta

Znakomita! Co jeszcze można powiedzieć? Tradycyjne szczotki toaletowe zostały wymyślone przez sadystów. Ta rzecz została wymyślona przez geniusza. To (prawie) przyjemność korzystania i sprawi, że będziesz się zastanawiać, co u licha robiłeś z tymi głupimi, niehigienicznymi pałeczkami z włosia przez te wszystkie lata. Łączy trzy charakterystyczne cechy wspólne ze wszystkimi produktami Josepha Josepha, jest pięknie zaprojektowana, bezwzględnie praktyczna i droga! Zastanawiasz się za co tyle pieniędzy? Ale potem, po kilku miesiącach, przestajesz narzekać, kiedy zdajesz sobie sprawę, dlaczego tyle zapłaciłeś ;-)

  18-02-2018   JonBon

Zakupiłem kompet akcesoriów tej serii i jestem z niego bardzo zadowolony. używam od dwóch tygodni, wygląd atrakcyjny, praktyczne, łatwe w utrzymaniu w czystości. Mogę polecić jeśli potrzebny jest niedrogi zestaw. Wiadomo, że stalowe akcesoria są dobre i trwałe, ale mają tez swoją cenę.

  04-02-2018   Marek

Wygodna w użytkowaniu, pomysłowe rozwiązanie. Spoko:)


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@