Elastyczna szczotka do toalety z miejscem na detergenty Flex Plus Joseph Joseph

Kod produktu: 70507
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 109 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 179,00 zł
ILOŚĆ: -+

Szczotka elastyczna do toalety Flex Plus marki Joseph Joseph. W obudowie szczotki znajduje się miejsce na wstawienie butelki z płynem do czyszczenia - na detergent.

Nowoczesna szczotka do WC ułatwiająca jej czyszczenie. Wykonana z tworzywa sztucznego, wyposażona w rączkę ze stali nierdzewnej oraz polimerową głowicę. Głowica w kształcie litery D – wykonana z materiału nieabsorbującego wody co sprawia, że szybciej obsycha. Zróżnicowane w długości włosie nie zbiera zanieczyszczeń. Głowica jest elastyczna, dzięki czemu dokładniej czyści toaletę, nawet pod brzegiem sedesu. Smukła forma oszczędzająca miejsce w łazience. Szczotka jest łatwa do czyszczenia i higieniczna.

  • Wymiary: 11,4 x 13,6 x 45,3 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
  • Myć ręcznie wodą z mydłem
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Elastyczna szczotka do toalety z miejscem na detergenty Flex Plus Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  23-03-2020   Filip

To absolutnie najlepsza szczotka do wc. Jest elastyczna i wpada w każdy zakamarek, czego nie potrafią tradycyjne szczotki. Sprzątanie w zagłębieniach jest krępujące - rzeczy, które wyszły, wyglądały, jakby toaleta nigdy nie była czyszczona! Woda nie kapie z niej do podstawy, ponieważ włosie nie zatrzymuje wody ani brudu. Jestem fanem Josepha Josepha, ponieważ projekty są przemyślane i ta szczotka nie jest wyjątkiem. Kupiłem jedną do każdej łazienki i jestem pod wielkim wrażeniem czystości wszystkich toalet. Uwielbiam sposób, w jaki butelka płynu do czyszczenia toalet ukrywa się w podsawie, co ułatwia czyszczenie podłogi w łazience.

  18-02-2018   JonBon

Zakupiłem kompet akcesoriów tej serii i jestem z niego bardzo zadowolony. używam od dwóch tygodni, wygląd atrakcyjny, praktyczne, łatwe w utrzymaniu w czystości. Mogę polecić jeśli potrzebny jest niedrogi zestaw. Wiadomo, że stalowe akcesoria są dobre i trwałe, ale mają tez swoją cenę.


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@