Noż do pizzy Disc Joseph Joseph

Kod produktu: 20038
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 75,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Krojenie pizzy może być jeszcze prostsze i bezpieczniejsze, bo został wyprodukowany znakomity nóż do pizzy Disc Joseph Joseph. Bardzo wygodny i praktyczny gadżet kuchenny od uznanej brytyjskiej marki, która zajmuje się tworzeniem sztuki użytkowej. Produkuje praktyczne i oryginalne akcesoria dla kuchni i domu.

Nóż jest wykonany ze stali nierdzewnej oraz wyposażony w silikonową osłonkę na ostrze. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i łatwo pokroisz każdą pizzę na porcje wybranej wielkości.

Nóż do pizzy został zaprojektowany specjalnie dla miłośników tego włoskiego specjału, ale nie tylko. Świetnie sprawdzi się podczas krojenia wszelkich kanapek, tostów lub tarty. Silikonowa rękojeść pełni funkcję osłonki na ostrze, które chroni. Posiada wyjmowane ostrze, przez co jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Po zakończeniu pracy nóż można myć w zmywarce, a następnie bezpiecznie przechowywać w kuchennej szufladzie.

  • Wymiary: 12 x 10,5 x 1,8cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@