Naczynie do przygotowania omletu OXO Good Grips

Kod produktu: 11185600MLNYKEU
Marka: OXO
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 78,00 zł
ILOŚĆ: -+

Silikonowe naczynie do przygotowania omletu w kuchence mikrofalowej Good Grips marki OXO. Dzięki niemu szybko przygotujesz zdrowy i sycący omlet z 2-3 jaj. W naczyniu przygotujesz omlet zarówno z dodatkami jak i bez.

Przygotowanie omletu jest niezwykle proste: wystarczy połączyć bezpośrednio w naczyniu jajka z mlekiem, szczyptą soli i jakimkolwiek dodatkiem (cebulą, pieczarkami, papryką, serem roquefort itd) i włączyć kuchenkę mikrofalową (czas gotowania zależy od jej mocy). Trzymając za rączki naczynia, przełożyć je na drugą stronę na dodatkowe 30 sekund.

Przy wyjmowaniu z kuchenki należy użyć rękawicy ochronnej (uwaga na zebraną w naczyniu parę wodną). Odczekać kilka sekund i gotowe. Przed pierwszym użyciem, naczynie należy umyć, a po wysuszeniu nasmarować tłuszczem.

Nie używać funkcji grill w mikrofalówce. Nie stosować do mycia ostrych gąbek oraz narzędzi i noży.

Nie nadaje się do użycia w tradycyjnych kuchenkach i piekarnikach.

  • Wymiary: 24,5 x 20 x 4,5 cm
  • Materiał: silikon wolny do BPA
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Naczynie do przygotowania omletu OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@