Pojemnik do gotowania jaj w koszulce M-Poach Joseph Joseph

Kod produktu: 20123
Dostępna ilość: 37 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 69,00 zł
ILOŚĆ: -+

Pojemnik do gotowania jaj w koszulce M-Poach Joseph Joseph. Opanuj umiejętność szybkiego i łatwego gotowania jej w koszulce dzięki temu sprytnemu pojemnikowi. Przygotujesz jajo w kuchence mikrofalowej. Pojennik posiada bryzgoszczelne wieczko i pojemnik na wodę, dzięki którym twoje jajka będą zawsze idealne!

Przygotowanie jaj w koszulkach może być trudne, ale gotowanie ich w wodzie daje zwykle najlepsze rezultaty. Można to szybko i łatwo zreplikować w kuchence mikrofalowej za pomocą tej sprytnej konstrukcji.

Po prostu napełnij pojennik wodą, a następnie włóż do wnętrza jajo. Przykryj pokrywką i wstaw do kuchenki mikrofalowej na pełnej mocy przez określony czas. Aby serwować, wystarczy podnieść i osuszyć gotowane jajko za pomocą zintegrowanego durszlaka.

Moc znamionowa kuchenki podana na opakowaniu jest wyłącznie orientacyjna. Kuchenki mikrofalowe są różne, więc dostosuj czas gotowania do własnych potrzeb. Produkt zawiera pełną instrukcję gotowania w języku angielskim.

  • Wymiary: 8,5 x 11,7 x 10 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Może być używane w kuchence mikrofalowej o mocy max. 800W
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pojemnik do gotowania jaj w koszulce M-Poach Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@