Kamień do pizzy kordieryt 38x35 cm Kuchenprofi

Kod produktu: KU-1086000000
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 17 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,90 zł
ILOŚĆ: -+

Kamień do pizzy kordieryt 38x35 cm Kuchenprofi, dzięki któremu upieczesz doskonałe ciasto bez efektu przypieczonego spodu. Zastosowany wysokiej jakości kordieryt sprawia, że temperatura na jego powierzchni rozchodzi się równomiernie i pizza będzie wypieczona dokładnie w każdym miejscu. Wyciągniętą wprost z piekarnika, możemy serwować bezpośrednio na stole pamiętając przy tym, aby podłożyć żaroodporną podkładkę. W przeciwnym razie gorący kamień może uszkodzić blat. Do kamienia dołączona została podkładka z metalowymi uchwytami, która ułatwi jego przenoszenie i będzie korzystnie się prezentować wraz z kamieniem na stole. Kamień rozgrzewa się w ciągu 10-15 minut. Kordieryt pochłania wilgoć z pieczonego ciasta, dzięki czemu jest dobrze wypieczone i chrupiące.

Kamienia nie wolno stosować w kuchence mikrofalowej. Należy pamiętać, aby nie wkładać go gorącego bezpośrednio pod zimną wodę. Nie można myć go w zmywarce. Przed ponownym użyciem w piekarniku, kamień nie może być mokry. Kamień nadaje się także do wypieku ciasteczek, bułek itp.. Przed pierwszym użyciem, kamień należy wypiec przez godzinę w piekarniku w najwyższej temperaturze. Po każdym kolejnym pieczeniu kamień staje się twardszy. W trakcie użytkowania na jego powierzchni mogą powstawać charakterystyczne odbarwienia co nie ma wpływu na jego właściwości.

  • Wymiary: 35 x 38 x 3,5 cm
  • Materiał: kordieryt ognioodporny (ceramika), stal nierdzewna

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kamień do pizzy kordieryt 38x35 cm Kuchenprofi

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-10-2021   Stanisław

O taki produkt mi chodziło. Jestem zadowolony z zakupu.

  20-08-2021   KM

Lekki, szybko się nagrzewa, ten zakup to strzał w dziesiątkę


Akcesoria kuchenne Küchenprofi, chociaż są efektem 90 lat tradycji firmy, wcale nie są nudne. Piękne i stylowe kuchenne przybory oraz naczynia udowadniają, że Niemcom wcale nie brakuje fantazji.

NEWSLETTER
@