Ociekacz do naczyń silikonowy OXO Good Grips duży 32x43cm

Kod produktu: 13265200MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 112,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Ociekacz do naczyń duży Good Grips amerykańskiej marki OXO umożliwia suszenie dużych patelni, pólmisków, mis do sałat itd. Odpowiednio zaprojektowane, specjalne ożebrowanie wspomaga spływanie wody i cyrkulację powietrza, a nieprzywieralna powierzchnia zabezpiecza nawet delikatne i kruche szkło. Mata może także służyć także jako żaroodporna podkładka pod gorące naczynia. Wykonany z żaroodpornego silikonu (do 220oC) certyfikowanego na kontakt z żywnością. Po użyciu można zrolować lub powiesić na sznurku do całowitego wyschnięcia.

  • Materiał: Silikon
  • Wymiary: 32 x 43cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ociekacz do naczyń silikonowy OXO Good Grips duży 32x43cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  05-08-2020   Joanna z Otwocka

dziękuję za szybką wysyłkę, dobrą cenę,rabat na kolejne zakupy ;-) ociekacz już działa w kuchni, zapewniają bezpieczne ociekanie z mokrych naczyń

  27-07-2020   M.

Dobre, praktyczne rozwiązanie, zajmuje tyle miejsca ile potrzeba, spełnia swoją funkcję. do tego wygląda dobrze i kosztuje relatywnie niedużo.


Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@