Miseczka do herbaty z czarnej porcelany Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653604-4
Marka: Revol
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 131,00 zł
ILOŚĆ: -+

Miseczka do herbaty z czarnej porcelany Pekoë Revol. Powstała we współpracy Revol z utalentowanym projektantem w celu stworzenia nowego doświadczenia „Tea Time”. Miseczka na herbatę o pojemności 150 ml, niezbędna do doskonałego smaku. Elegancja porcelany Revol zawarta w tej bezuchwytowej miseczce do herbaty stworzona dla optymalnego komfortu i skrzydlatego wzoru dla lepszego odprowadzania ciepła. Kiedy szczegóły przenoszą Twoje wrażenia na nowy poziom. To znacznie więcej niż serwis do herbaty, Pekoë może być częścią wszystkich twoich serwisów porcelanowych.

Dzięki tej miseczce na herbatę z kolekcji Pekoë , Revol wzbogaci doznania Twoich gości, gdy rozbrzmiewa dzwonek „Czas na herbatę”. Miska jest elegancka i gładka w dotyku, co stanowi dowód know-how rzemieślników Revol. Bez uchwytu - miseczka do herbaty Pekoë jest również wygodna w użytkowaniu, dzięki temu, jak skrzydlaty wzór gwarantuje odprowadzanie ciepła. Ta miseczka do herbaty Pekoë stworzona, aby zagwarantować doskonałą stabilność, ze spodkiem lub talerzem lub bez. Każdy bierze udział w fantazji i magii chwili, więc nie opieraj się i wybierz tę designerską kolekcję na ten tysiącletni napój. Czy jest to więc „Tea Time” czy „Pekoë Time”?

  • Materiał: porcelana
  • Pojemność: 150 ml
  • Średnica: 9,2 cm
  • Wysokość: 6,2 cm
  • Wyprodukowana we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Miseczka do herbaty z czarnej porcelany Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@