Filiżanka do herbaty z czarnej porcelany Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653609-4
Marka: Revol
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 109,00 zł
ILOŚĆ: -+

Filiżanka do herbaty z czarnej porcelany Pekoë Revol. Filiżanka o pojemności 80 ml, z kolekcji stworzonej w hołdzie dla świata morza przez utalentowanego projektanta i firmę Revol, specjalistę od porcelany stołowej. Kubek bez uchwytów ze skrzydlatym wzorem, który można w każdej chwili podnieść, i który poprawi doznania Twoich gości.

Stworzona w hołdzie dla świata morza i jego bogactw kolekcja Pekoë, wśród której ta niewielka filiżanka wyróżnia się rozpoznawalnym i eleganckim wzorem. Jeśli wygląd tej filiżanki przypomina falowanie piasku, można ją również łatwo podnieść, ponieważ została zaprojektowana do odprowadzania ciepła. Ten wyczyn jest możliwy dzięki wiedzy rzemieślników Revol, którzy stworzyli filiżankę, która z pewnością uwiedzie Cię gładkością i jedwabistością. Więc teraz od Ciebie zależy, czy zaoferujesz tę przyjemność i komfort swoim gościom, podając im herbatę lub kawę w tej filiżance, która może być używana samodzielnie lub ze spodkiem, co gwarantuje doskonałą stabilność.

  • Materiał: porcelana
  • Pojemność: 80 ml
  • Średnica: 6 cm
  • Wysokość: 5,5 cm
  • Wyprodukowana we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Filiżanka do herbaty z czarnej porcelany Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@