Imbryk porcelanowy do zaparzania herbaty 0,45 Litra Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653593-1
Marka: Revol
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 1 319,00 zł
ILOŚĆ: -+

Imbryk porcelanowy do zaparzania herbaty 0,45 Litra Pekoë Revol Czajniczek Revol ze stalowym zaparzaczem, stworzony we współpracy ze znanym projektantem, aby uczcić bogactwo morskiego otorzenia i przenieść Tea Time oraz pasję do herbaty na zupełnie nowy poziom. Czajniczek ze skrzydlatym wzorem, który jest uwodzicielski i elegancki . Przypomnienie o falach na piasku lub dozowniku ciepła dla dodatkowego komfortu; te dwa aspekty łączą się dzięki wiedzy Revol. W projekcie tego czajniczka zawarto zasady i tradycję, ale jednocześnie nie zapominając o sztuce degustacji herbaty. Daj się uwieść temu czajniczkowi do herbaty Pekoë.

Rzemieślnicy z Revol połączyli siły z młodym projektantem, aby oddać hołd morzu i jego kulinarnym bogactwom. Tak powstała kolekcja Pekoë, której jednym z głównych elementów pozostaje ten imbryk. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić chwile przyjemności w gronie przyjaciół, kolekcja Pekoë zmienia zasady za pomocą skrzydlatego wzoru, który uwodzi tak samo, jak dodaje otuchy. Czajnik, podobnie jak filiżanki, a nawet spodki, przypomina fale piasku, a skrzydlaty kształt jest idealny do dozowania ciepła. Dzięki temu czajniczkowi możesz uwieść każdego ze swoich gości, oferując jego elegancki design, który również uwodzi ich gładkim i eleganckim wyglądem.

  • Materiał: porcelana, metal, bambus
  • Pojemność: 0,45 Litra
  • Średnica: 12,5 cm
  • Wysokość: 12 cm
  • Wyprodukowany we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Imbryk porcelanowy do zaparzania herbaty 0,45 Litra Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@