Obieraczka do warzyw i owoców Professional Microplane

Kod produktu: 48091
Marka: Microplane
  opinie: 4   czytaj opinie
CENA: 89,95 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Obieraczka do warzyw i owoców Professional Microplane. Profesjonalny pomocnik przy obieraniu ze skórki twardych warzyw i miękkich owoców. Niezależnie od tego, czy masz do obrania marchew, ogórka, cukinię, ziemniaki, szparagi, pietruszkę, pasternak, kiwi, mango czy jabłka - poradzi sobie ze wszystkimi warzywami i owocami. Obieraczka ma dwustronne, bardzo ostre, ruchome ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Na czubku obieraczki znajduje się pratyczna końcówka do wycinania oczek z ziemniaków. Ruchome ostrze, dopasowuje się do obieranej powierzchni, dzięki czemu produkty można obrać bardzo cienko. Jest to bardzo pożądany efekt podczas przygotowywania potraw. Zachowywane są ważne składniki znajdujące się pod skórką, a cienkie obierki mogą służyć do dekoracji dań. Świetnie zaprojektowany, antypoślizgowy uchwyt dobrze leży w dłoni. Zapewnia pewny chwyt nawet w mokrej dłoni.

Produkt jest odpowiedni dla osób prawo i leworęcznych.

Sekret ostrości narzędzi Microplane tkwi w autorskiej technologii fototrawienia, w której do uzyskiwania powierzchni tnących wykorzystuje się środki chemiczne.

  • Długość: 19 cm
  • Długość ostrza: 4,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne
  • Można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania najlepszych właściwości tnących zaleca się mycie ręczne.
Rozwiń
Produkty powiązane
65,00 zł
produkt niedostępny
69,95 zł
produkt niedostępny
143,90 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Obieraczka do warzyw i owoców Professional Microplane

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  06-08-2021   JJ

Pięć gwiazdek

  11-05-2021   Małgosia

Profesjonalna tak jak w opisie a w rzeczywistości ostrze jest jak brzytwa!

  09-07-2020   Kuba

Profeska. Polecam!

  29-04-2020   Jan

Profesjonalna tak jak to zotsało napisane objawia się chyba ostrością - jest wyjątkowow bardzo ostra, dobrze leży w dłoni, zasługuje na miano PROFESJONALNA


Microplane to profesjonalne tarki, dzięki którym wzmocnisz smak i aromat przygotowywanych potraw. Podczas, gdy większość producentów tarek opiera się na technologii wytłaczania metali, przez co krawędzie tnące są nieefektywne, Micoroplane tworzy precyzyjne, ostre jak brzytwa zęby, z wykorzystaniem procesu trawienia chemicznego.

NEWSLETTER
@