Obieraczka do warzyw i owoców Professional Microplane

Kod produktu: 48091
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 82,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Obieraczka do warzyw i owoców Professional Microplane. Profesjonalny pomocnik przy obieraniu ze skórki twardych warzyw i miękkich owoców. Niezależnie od tego, czy masz do obrania marchew, ogórka, cukinię, ziemniaki, szparagi, pietruszkę, pasternak, kiwi, mango czy jabłka - poradzi sobie ze wszystkimi warzywami i owocami. Obieraczka ma dwustronne, bardzo ostre, ruchome ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Na czubku obieraczki znajduje się pratyczna końcówka do wycinania oczek z ziemniaków. Ruchome ostrze, dopasowuje się do obieranej powierzchni, dzięki czemu produkty można obrać bardzo cienko. Jest to bardzo pożądany efekt podczas przygotowywania potraw. Zachowywane są ważne składniki znajdujące się pod skórką, a cienkie obierki mogą służyć do dekoracji dań. Świetnie zaprojektowany, antypoślizgowy uchwyt dobrze leży w dłoni. Zapewnia pewny chwyt nawet w mokrej dłoni.

Produkt jest odpowiedni dla osób prawo i leworęcznych.

Sekret ostrości narzędzi Microplane tkwi w autorskiej technologii fototrawienia, w której do uzyskiwania powierzchni tnących wykorzystuje się środki chemiczne.

  • Długość: 19 cm
  • Długość ostrza: 4,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne
  • Można myć w zmywarce na górnej półce, jednak w celu zachowania najlepszych właściwości tnących zaleca się mycie ręczne.

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Microplane to profesjonalne tarki, dzięki którym wzmocnisz smak i aromat przygotowywanych potraw. Podczas, gdy większość producentów tarek opiera się na technologii wytłaczania metali, przez co krawędzie tnące są nieefektywne, Micoroplane tworzy precyzyjne, ostre jak brzytwa zęby, z wykorzystaniem procesu trawienia chemicznego.

NEWSLETTER
@