Obieraczka do warzyw szeroka Y OXO Good Grips

Kod produktu: 11244500MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 46,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Obieraczka do warzyw szeroka Y OXO Good Grips. Obieranie dużych warzyw nie musi być wielkim zadaniem, jeśli masz do dyspozycji tą obieraczkę. Niezależnie od tego, czy obieramy piżmy z dyni piżmowej, bakłażana, czy nawet rozdrabniamy kapustę, szerokie ostrze i kształt obieraczki Y sprawiają, że zadanie jest płynne i proste.

Wzięliśmy nasze kultowe obieraczki i dostosowaliśmy je do tego konkretnego zadania, dzięki nowej kompaktowej konstrukcji i łatwemu do manewrowania kształtowi.

Ostre, japońskie ostrza ze stali nierdzewnej nigdy nie będą rdzewieć, a antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt utrzyma w ruchu, aż do końca wykonania zadania.

  • Długość: 13 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Obieraczka do warzyw szeroka Y OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  06-09-2020   Aneta

Sprawdza się ;) Polecam

  25-06-2020   Czesława

Wszystkie obieraczki z tej marki uwielbiam. Bardzo dobre tworzywo.


Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@