Obieraczka do warzyw szeroka Y OXO Good Grips

Kod produktu: 11244500MLNYK
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 41,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Obieraczka do warzyw szeroka Y OXO Good Grips. Obieranie dużych warzyw nie musi być wielkim zadaniem, jeśli masz do dyspozycji tą obieraczkę. Niezależnie od tego, czy obieramy piżmy z dyni piżmowej, bakłażana, czy nawet rozdrabniamy kapustę, szerokie ostrze i kształt obieraczki Y sprawiają, że zadanie jest płynne i proste.

Wzięliśmy nasze kultowe obieraczki i dostosowaliśmy je do tego konkretnego zadania, dzięki nowej kompaktowej konstrukcji i łatwemu do manewrowania kształtowi.

Ostre, japońskie ostrza ze stali nierdzewnej nigdy nie będą rdzewieć, a antypoślizgowy, ergonomiczny uchwyt utrzyma w ruchu, aż do końca wykonania zadania.

  • Długość: 13 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Można myć w zmywarce

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@