Narzędzia kuchenne Nest Sky Joseph Joseph

Kod produktu: 10526
Dostępna ilość: 46 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 225,00 zł
ILOŚĆ: -+

Narzędzia kuchenne Nest Sky Joseph Joseph.

Zestaw pięciu narzędzi kuchennych połączonych magnesem Nest Sky Joseph Joseph sprawi, że codzienne przygotowywanie posiłków nie będzie skomplikowane i nudne. Materiał, z którego zostały wykonane to polipropylen. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Taki organizer kuchennych łyżek jest niezwykle estetyczny i może stanowić niepowtarzalną ozdobę w kuchni. Komplet będzie też oryginalnym pomysłem na prezent dla wszystkich lubiących kucharzyć oraz tych zupełnie początkujących.

Komplet zawiera 5 łyżek, w tym: łyżkę do spaghetti oraz ze szczelinami, pełną i wazową, a także szpatułkę z otworami. Po zakończonej pracy narzędzia wystarczy w odpowiedniej kolejności połączyć ze sobą i umieścić w magnetycznej podstawie.
UWAGA! Na narzędziach mogą pozostawać odbarwienia po użyciu niektórych silnie barwiących produktów jak np. kurkuma.

  • Materiał: polipropylen
  • Wymiary: 33,5 cm x 10,5 x 11 cm
  • Można myć w zmywarce
  • Kolor: odcienie jasnoniebieskiego
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Narzędzia kuchenne Nest Sky Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@