Narzędzia kuchenne Nest Utensils Plus Opal Joseph Joseph

Kod produktu: 10140
CENA: 225,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Gotowanie, smażenie czy pieczenie stanie się przyjemnością, kiedy niezbędne do tego celu akcesoria kuchenne będą zawsze „pod ręką”. Fajnie jeżeli nie zajmą zbyt wiele miejsca. Takie właśnie są narzędzia kuchenne Nest Utensils Plus Opal Joseph Joseph. Składane jedno w drugie, zawsze w zasięgu rąk, praktyczne łyżki na stojaku, będą utrzymywać się pionowo dzięki wbudowanym magnesom.

Kolorowy komplet zawiera 5 łyżek, w tym: łyżkę do spaghetti oraz ze szczelinami, pełną i wazową, a także szpatułkę z otworami. Po zakończonej pracy narzędzia wystarczy w odpowiedniej kolejności połączyć ze sobą i umieścić w magnetycznej podstawie.

Zestaw narzędzi kuchennych Nest Utensils Plus Opal Joseph Joseph sprawia, że codzienne przygotowywanie posiłków nie będzie skomplikowane i nudne. Materiał, z którego zostały wykonane to nylon – tworzywo odporne na temperatury do 200 stopni C. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce. Taki organizer kuchennych łyżek jest niezwykle estetyczny i może stanowić niepowtarzalną ozdobę w kuchni. Komplet będzie też oryginalnym pomysłem na prezent dla wszystkich lubiących kucharzyć oraz tych zupełnie początkujących.

  1. szpatułka z otworami
  2. łyżka do spaghetti
  3. łyżka ze szczelinami
  4. łyżka pełna
  5. łyżka wazowa
  6. stojak

Narzędzia utrzymują się pionowo w stojaku dzięki wbudowanym magnesom. Wystarczy w odpowiedniej kolejności połączyć łyżki ze sobą i umieścić w magnetycznej podstawie.

UWAGA! Na narzędziach mogą pozostawać odbarwienia po użyciu niektórych silnie barwiących produktów jak np. kurkuma.

  • Materiał: polipropylen
  • Wymiary: 32 x 11 x 11 cm
  • Projekt: Studio17 Design
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Narzędzia kuchenne Nest Utensils Plus Opal Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@