Budzik analogowy retro Single Bell Nextime czarny

Kod produktu: 5213 ZW
Marka: Nextime
CENA: 149,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Czarny budzik Single Bell to jeden z podstawowych elementów w każdej sypialni. Tylko on jest w stanie zagwarantować każdemu śpiochowi, że nie spóźni się do pracy czy szkoły. Jeśli lubisz otaczać się stylowymi przedmiotami, to idealnym będzie dla ciebie budzik Single Bell marki Nextime.

Zegar do postawienia na komodzie albo nocnej szafce. Wygląda jak klasyczny budzik i posiada charakterystyczny daszek. Niezwykle wyraźny cyferblat z wypisanymi wszystkimi godzinami oraz zaznaczoną sekcją minutową, pozwoli nawet z przymkniętymi oczami odczytać aktualną godzinę. Urządzenie to praktyczny i stylowy gadżet, dlatego z pewnością sprawdzi się na szafce kogoś, kto od samego rana lubi patrzeć na rzeczy ładne.

  • Materiał: metal, szkło
  • Wymiary: 16 x 9,2 x 5,4 cm
  • Waga: 0,2 kg
  • Mechanizm: cichy, płynący
  • Projekt: NeXtime
  • Zasilanie: bateria AA - brak w zestawie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Budzik analogowy retro Single Bell Nextime czarny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

NexTime to holenderska firma będącą liderem swojej branży w Europie. Zegary ścienne i stojące podzielone na poszczególne kolekcje NeXtime tworzone są przez niezależnych projektantów, zyskując bardzo oryginalny, nowoczesny design w dziedzinie zegarów, gdzie zegar, daje nie tylko możliwość odmierzania czasu ale stanowi również doskonały element wyposażenia wnętrza i dekoracji pomieszczenia.

NEWSLETTER
@