Miseczka z czarnej porcelany Pekoë Revol

Kod produktu: RV-653619-4
Marka: Revol
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 165,00 zł
ILOŚĆ: -+

Miseczka z czarnej porcelany Pekoë Revol. Kolekcja Pekoë to wynik współpracy Revol, od ponad 250 lat specjalizującej się w porcelanowych naczyniach kuchennych, i utalentowanego projektanta w hołdzie dla kulinarnych bogactw morza. Kubek - ramekin o pojemności 100 ml, poświęcony sztuce testowania herbaty, modny i elegancki design. Ramekin stworzony w uskrzydlonym designie, z powierzchnią zewnętrzną, która podkreśla błyszczący wygląd czarnej porcelany.

W swoim asortymencie akcesoriów do zaparzania kawy i herbaty szukaj takich, które są równie dobrze zaprojektowane, jak i modne. Rzemieślnicy z Revol połączyli siły z utalentowanym, młodym projektantem, aby stworzyć ten 100 ml ramekin wraz ze wszystkimi innymi kreacjami z kolekcji, które są hołdem dla świata morza. Skrzydlaty projekt, który przywodzi na myśl fale na piasku, ale co gwarantuje również rozproszenie ciepła dla niezrównanego komfortu. Aby więc zachwycić swoich gości w porze picia herbaty, użyj tej jedwabiście gładkiej kokilki.

  • Materiał: porcelana
  • Pojemność: 100 ml
  • Średnica: 7 cm
  • Wysokość: 4,5 cm
  • Wyprodukowana we Francji

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Miseczka z czarnej porcelany Pekoë Revol

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Revol Porcelaine to fancuski producent porcelany stołowej, który działa nieprzerwanie od jedenastu pokoleń czyli ponad 250 lat. Porcelanowe naczynia ceramiczne Revol to najwyższy standard jakości produktów, wytwarzanych w temperaturze 1320oC.

NEWSLETTER
@