Zaparzacz do kawy z młynkiem Peugeot Paris Press

Kod produktu: PG-35297
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 599,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zaparzacz do kawy z młynkiem Peugeot Paris Press. Odkryj nową sztukę przygotowywania i delektowania się świeżo zmieloną kawą z zaparzaczem Paris Press. Innowacja Peugeot łączy młynek do kawy z kawiarką.

  • Regulacja mielenia
  • Dwie funkcje w jednym produkcie
  • Pojemność na cztery kawy
  • Łyżeczka w zestawie

Peugeot otwiera nowe możliwości dzięki Paris Press. Innowacyjne dwa urządzenia w jednym, łączą wysoką dokładność mielenia kawy i wysokiej jakości parzenie w jednym urządzeniu. Tworzenie wspaniałej kawy staje się proste! Młynek Paris Press jest umieszczony bezpośrednio na kawiarce. Mechanizm ma dożywotnią gwarancję. Wystarczy kilka obrotów korbką, aby ziarna kawy zostały świeżo zmielone i przeniesione bezpośrednio do kawiarki.

Wszystko, co musisz zrobić, to wlać gorącą wodę (zalecana temperatura to 85°C), pozostawić do zaparzenia przez 5 minut i nacisnąć tłok w dół. Uczta dla kawoszy, gdy zaczynasz dzień lub dzielenie się z przyjaciółmi.

  • Materiał: stal nierdzewna, szkło borokrzemowe, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 15 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zaparzacz do kawy z młynkiem Peugeot Paris Press

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@