Zaparzacz do kawy z młynkiem Peugeot Paris Press

Kod produktu: PG-35297
  opinie: 0
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 395,12 zł 449,00
Promocja obowiązuje do: 2020-08-16
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Zaparzacz do kawy z młynkiem Peugeot Paris Press. Odkryj nową sztukę przygotowywania i delektowania się świeżo zmieloną kawą z zaparzaczem Paris Press. Innowacja Peugeot łączy młynek do kawy z kawiarką.

  • Regulacja mielenia
  • Dwie funkcje w jednym produkcie
  • Pojemność na cztery kawy
  • Łyżeczka w zestawie

Peugeot otwiera nowe możliwości dzięki Paris Press. Innowacyjne dwa urządzenia w jednym, łączą wysoką dokładność mielenia kawy i wysokiej jakości parzenie w jednym urządzeniu. Tworzenie wspaniałej kawy staje się proste! Młynek Paris Press jest umieszczony bezpośrednio na kawiarce. Mechanizm ma dożywotnią gwarancję. Wystarczy kilka obrotów korbką, aby ziarna kawy zostały świeżo zmielone i przeniesione bezpośrednio do kawiarki.

Wszystko, co musisz zrobić, to wlać gorącą wodę (zalecana temperatura to 85°C), pozostawić do zaparzenia przez 5 minut i nacisnąć tłok w dół. Uczta dla kawoszy, gdy zaczynasz dzień lub dzielenie się z przyjaciółmi.

  • Materiał: stal nierdzewna, szkło borokrzemowe, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 15 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@