Młynek do kawy z korbką Peugeot L-Arbre a Cafe

Kod produktu: PG-36706
Marka: Peugeot
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 689,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek do kawy z korbką Peugeot L-Arbre a Cafe. Przyciągający wzrok i bardzo wydajny młynek LArbre a Cafa jest wyposażony w dożywotni, stalowy mechanizm mielący i intuicyjny mechanizm precyzyjnej regulacji mielenia. Dzięki 11 ustawieniom, mielenie można ustawić dla różnych metod parzenia, od espresso po zimny napar.

Miłośnicy doskonałej kawy mogą polegać na tym młynku do kawy Peugeot, aby osiągnąć idealne mielenie, niezależnie od metody parzenia. Niezależnie od tego, czy lubią espresso, kawę filtrowaną, kawę z zaparzacza tłokowego, czy zimne parzenie, mogą wybrać odpowiednie ustawienie mielenia jednym ruchem. Bardzo intuicyjny system regulacji mielenia uSelect, ekstremalna jakość stalowego mechanizmu i stylowa konstrukcja rączki sprawiają, że LArbre to młynek równie atrakcyjny, co skuteczny.

Koneserzy wiedzą zbyt dobrze, że świat kawy charakteryzuje się szeroką gamą źródeł pochodzenia kawy, jej palenia i metod parzenia. Świeże mielenie jest kluczem do kawy wysokiej jakości. Zdolność do natychmiastowego zmielenia kawy jest niezbędna do zachowania jej pełnej intensywności i aromatów. LArbre a Cafa Mill umożliwia każdemu zmielenie kawy na czas.

Ten młynek do kawy jest owocem współpracy trzech wymagających i pełnych pasji ekspertów: Peugeota, Sylvie Amar Studio do projektowania oraz Hippolyte Courty, palarni i założyciela L'Arbre à Café. Zwycięskie trio innowacyjnego, intuicyjnego i precyzyjnego młynka do kawy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • Powtarzalne mielenie.
  • Łatwa, bezpieczna regulacja.
  • Prosty, łatwy i szybki w użyciu.
  • Ustawienia dla wszystkich rodzajów parzenia kawy od espresso do zimnego parzenia.
  • Zbiornik, który mieści do 35 g kawy, wystarczający do zaparzenia 0,5 litra.
  • Szklany pojemnik z oznaczeniami pomiarowymi.
  • W zestawie: szczotka, miarka, precyzyjny młynek do kawy.
  • Materiał: ABS, szkło borosilikatowe
  • Wysokość: 20 cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek do kawy z korbką Peugeot L-Arbre a Cafe

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  23-05-2020   Mirosław

Ręczny młynek do kawy, o którym mogę wydać opinię pozytywną. Oceniam jego wykonanie, działanie, spełanianą funkcję na 5


Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@