Młynek retro do kawy Peugeot Antique

Kod produktu: PG-31152
  opinie: 2   czytaj opinie
CENA: 639,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Młynek retro do kawy Peugeot Antique, to jeden z najlepiej rozpoznawalnych młynków na świecie, zapewni Ci wyjątkową przyjemność ze świeżo zmielonej kawy. Wykonany jest ręcznie z patynowanego drewna bukowego.

Podobnie jak magdalenka Prousta, antyczny młynek kawowy Peugeot przywraca w domu tradycyjny urok i aromat kawy. Młynek do kawy Peugeot Antique, z postarzanymi wykończeniami, zamkniętym lejkiej, pokrętłem do mielenia pod uchwytem, ​​jest prawdziwą aluzją do tradycyjnych młynków do kawy naszych dziadków i pradziadków.

Mechanizm stalowy z dożywotnią gwarancją, miele z precyzją i zadziwiającą szybkością, zachowując integralność smaku ziaren kawy. Obudowa wykonana jest z drewna bukowego, wykończonego ręcznie antyczną patyną, podkreślającą ciepłą zmysłowość drewna. Jakby wspomnienia wsi łączyły się w kuchni, aby z wielką precyzją przygotować kawę espresso lub kawę w stylu francuskim.

  • Materiał: drewno bukowe patynowane, stal nierdzewna
  • Wysokość: 21cm
Rozwiń

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@