Młynek drewniany do kawy z szufladką i korbką w stylu retro Peugeot Nostalgie

Kod produktu: PG-841-1
Marka: Peugeot
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 729,00 zł
ILOŚĆ: -+

Młynek drewniany do kawy z szufladką i korbką w stylu retro Peugeot Nostalgie zaprasza Cię do odkrywania wrażeń ze świeżo zmielonej kawy.

Odkryj wszystkie niezwykłe przyjemności kawy, którą świeżo zmieliłeś! Kawa będzie dostarczać Ci zapach i aromat, których wcześniej nie doświadczyłeś, i których nie będziesz chciał zapomnieć. Peugeot Nostalgie jest prawdziwą aluzją do tradycyjnych młynków do kawy używanych przez naszych dziadków. Ze staromodnym wyglądem ma potężny mechanizm stalowy, z dożywotnią gwarancją, który służy do dokładnego mielenia kawy i utrzymania integralności jakości ziaren.

Młynek do kawy Nostalgie to wspaniałe narzędzie z lakierowanego na ciemny orzech buku. Kwadratowy, drewniany młynek do kawy, wyposażony jest w małą szufladę do zbierania świeżo mielonej kawy. Grubość mielenia można regulować za pomocą pokrętła umieszczonego pod uchwytem. W ten sposób możesz wybrać grind według swoich życzeń.

  • Materiał: drewno bukowe, stal nierdzewna
  • Wysokość: 21cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Młynek drewniany do kawy z szufladką i korbką w stylu retro Peugeot Nostalgie

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@