Miseczki na przekąski Elbharmonie Philippi 2 sztuki

Kod produktu: P105009
Marka: Philippi
Dostępna ilość: 1 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 299,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nowy, morski punkt Hamburga, filharmonia Elbe, z miłością nazywana "Elphi" przez mieszkańców i fanów. Najbardziej charakterystyczną cechą jest jej zakrzywiony dach, który imituje ruch fal. I dlatego nie jest przypadkiem to, że zarówno miseczki na przekąski jak i cukierki mają te same wzory umiejętnie zawarte w ich wyglądzie, i stanowią piękne wspomnienie arcydzieła architektury. Podobnie jak dobrze wyćwiczona orkiestra, są idealnie skoordynowane, polerowane miseczki ze stali nierdzewnej cieszą się na ich pierwsze wykonanie. Nawet w indywidualnym wykonaniu, są najbardziej przekonujące z wyraźnie elegancką krzywą, która odtwarza miękki ruch fali. Ale tylko kiedy grają razem, udowadniają swoją prawdziwą siłę: mogą być arbitralnie ustawione za sobą lub obok siebie w różnych konfiguracjach, i stać się jednym dużym naczyniem.

Ustawiając kilka zestawów razem w rzędzie, imponujący obraz pojawi się na długim stole; szczególnie gdy są wypełnione orzechami, kwiatami lub przyprawami, oferując wspaniałą grę kolorów.

  • Wymiary: 23 x 14 x 3 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Materiał: stal nierdzewna polerowana
  • Projekt: Steve McGugan
Rozwiń
Produkty powiązane
149,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Miseczki na przekąski Elbharmonie Philippi 2 sztuki

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@