Misa na owoce owalna Outback Philippi

Kod produktu: P219005
  opinie: 0
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Naturalne piękno! Owalna misa na owoce Outback Philippi. To, co ją odróżnia od innych mis, to niezwykły, naturalny wygląd, który prezentuje nieregularne, organiczne struktury na powierzchni, które wydają się być wyryte w drewnie. Jej podstawowy kształt jest celowo nieregularny - owalny. Wygląd przypomina czarującą, afrykańską dzikość.

Podobne, wspaniałe tace i misy, można znaleźć również w luksusowych domkach i kwaterach podczas safari. Rzeczywiście, ręcznie wykańczana misa Outback wykonana jest z aluminium, które następnie malowano proszkowo w nie mniej skomplikowanym procesie. Matowo-czarne wykończenie stanowi wspaniały kontrast do kolorów owoców. Można sobie także wyobrazić, że jest używana do przechowywania świeżych warzyw w kuchni lub cudownie pachnących bułeczek, rogalików i ciastek przy stole śniadaniowym. Na wejściu do domu, może zająć się kluczami i akcesoriami.

Kto by pomyślał, jak piękne może być aluminium.

  • Szerokość: 27 cm
  • Wysokość: 11,5 cm
  • Materiał: aluminium powlekane
  • Projekt: H. Khanna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@