Misa na owoce owalna Outback Philippi

Kod produktu: P219005
  opinie: 3   czytaj opinie
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 199,00 zł
ILOŚĆ: -+

Owalna, czarna misa na owoce Outback Philippi. To, co ją odróżnia od innych mis, to niezwykły, naturalny wygląd, który prezentuje nieregularne, organiczne struktury na powierzchni, które wydają się być wyryte w drewnie. Jej podstawowy kształt jest celowo nieregularny - owalny. Wygląd przypomina czarującą, afrykańską dzikość.

Podobne, wspaniałe tace i misy, można znaleźć również w luksusowych domkach i kwaterach podczas safari. Rzeczywiście, ręcznie wykańczana misa Outback wykonana jest z aluminium, które następnie malowano proszkowo w nie mniej skomplikowanym procesie. Matowo-czarne wykończenie stanowi wspaniały kontrast do kolorów owoców. Można sobie także wyobrazić, że jest używana do przechowywania świeżych warzyw w kuchni lub cudownie pachnących bułeczek, rogalików i ciastek przy stole śniadaniowym. Na wejściu do domu, może zająć się kluczami i akcesoriami.

Kto by pomyślał, jak piękne może być aluminium.

  • Szerokość: 27 cm
  • Wysokość: 11,5 cm
  • Materiał: aluminium powlekane
  • Projekt: H. Khanna
Rozwiń
Produkty powiązane
249,00 zł
Wysyłka do 48 godzin

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Philippi niemiecki producent wyjątkowych, designerskich produktów, projektowanych w oparciu o pasję i najnowsze trendy w modzie.

NEWSLETTER
@