Forma do pieczenia chleba de Buyer

Kod produktu: D-5359-26
Marka: de Buyer
CENA: 155,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma do pieczenia chleba de Buyer. Prostokątna forma do ciasta z oksydowanego żelaza o ostrych kątach i prostej krawędzi, idealna do pieczenia tradycyjnych, karmelizowanych i złocistych ciast. Niebieski kolor żelaza dzięki obróbce termicznej powierzchni: czasowa ochrona przed utlenianiem; brak powłoki nieprzywierającej. Doskonałe rezultaty pieczenia dzięki żelazu: forma osiąga wysokie temperatury, umożliwiając karmelizację soków. Równomierne rozprowadzanie ciepła i równomierne pieczenie.

Wskazówka: dobrze nasmaruj przed użyciem lub wyłóż papierem do pieczenia lub płótnem. Nie stosować do pracy z zimnymi składnikami. Pielęgnacja: zeskrobać, wyszczotkować po użyciu. Lekko nasmaruj, aby chronić żelazo przed rdzą. Przechowywać w suchym miejscu. Nie można myć w zmywarce. Nie myć detergentami.

  • Materiał: stal niebieska
  • Długość: 26 cm
  • Szerokość: 11 cm
  • Wysokość: 9 cm
  • Nie można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do pieczenia chleba de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@