Forma kwadratowa do tarty z wyjmowanym dnem 23x23 cm de Buyer

Kod produktu: D-4709-23
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 106,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma kwadratowa do tarty z wyjmowanym dnem 23x23 cm de Buyer. Gruba, stalowa, karbowana forma do tarty, prosta krawędź i luźne dno dla bardzo łatwego wyjmowania ciasta z formy. Kwadratowy kształt doskonale nadaje się do wypieku oryginalnych tart, spodów do tart, ciast czy quiche. Doskonałe rezultaty pieczenia dzięki użytej stali: forma osiąga wysokie temperatury, umożliwiając karmelizację soków. Równomierne rozprowadzanie ciepła i równomierne pieczenie.

Funkcjonalna i praktyczna forma z powłoką zapobiegającą przywieraniu: powłoka niezawierająca PFOA dla łatwiejszego wyjmowania z formy, ochrona stali przed utlenianiem i łatwe czyszczenie.

Nasmaruj formę przed użyciem. Pieczenie tradycyjne w piekarniku w temperaturze maksymalnej 220°C. Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Nie używaj metalowych przedmiotów na powierzchni formy. Pielęgnacja: myć ręcznie (nierysująca gąbka).

  • Materiał: stal z powłoką non-stick
  • Szerokość: 23x23 cm
  • Wysokość: 2,7 cm
  • Nie można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma kwadratowa do tarty z wyjmowanym dnem 23x23 cm de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@