Forma stalowa do ciasta 25x10 cm de Buyer

Kod produktu: D-4716-25
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 19 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 108,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma stalowa do ciasta 25x10 cm de Buyer. Forma do ciasta z zagiętymi krawędziami i ostrymi rogami, prostą krawędzią, idealna do pieczenia tradycyjnych, karmelizowanych i złocistych ciast. Nieodkształcalna i całkowicie wodoszczelna forma. Doskonałe rezultaty pieczenia dzięki stali: forma osiąga wysokie temperatury, umożliwiając karmelizację soków. Równomierne rozprowadzanie ciepła i równomierne pieczenie.

Funkcjonalna i praktyczna forma zapobiegająca przywieraniu: powłoka niezawierająca PFOA dla łatwiejszego wyjmowania z formy, ochrona stali przed utlenianiem i łatwe czyszczenie. Nasmaruj formę przed użyciem. Pieczenie tradycyjne w piekarniku (maks. 220°C). Nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej. Nie używaj metalowych przedmiotów do formy. Pielęgnacja: myć ręcznie (nierysująca gąbka).

  • Materiał: stal z powłoką non-stick
  • Długość: 25 cm
  • Szerokość: 10,8 cm
  • Wysokość: 7 cm
  • Nie można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma stalowa do ciasta 25x10 cm de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@