Forma okrągła do tarty z wyjmowanym dnem 24 cm de Buyer

Kod produktu: D-5357-24
Marka: de Buyer
CENA: 116,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Forma okrągła do tarty z wyjmowanym dnem 24 cm de Buyer. Ryflowana forma do ciasta z oksydowanego żelaza, ze zdejmowanym (łatwe wyjmowanie z formy, nie wodoszczelne) dnem.
Idealna do pieczenia tradycyjnych tart, spodów do tart, ciast lub quiche. Nieodkształcalna, solidna forma do ciasta. Niebieski kolor żelaza dzięki obróbce termicznej powierzchni: tymczasowa ochrona przed utlenianiem. Doskonałe rezultaty pieczenia dzięki zawartości żelaza: forma do ciasta osiąga wysokie temperatury, umożliwiając karmelizację soków (reakcja Maillarda). Równomierne rozprowadzanie ciepła i równomierne pieczenia ciasta.

Wskazówka: dobrze nasmaruj przed użyciem lub użyj papieru do pieczenia. Nie stosować do pracy z zimnymi składnikami. Pielęgnacja: zeskrobać, wyszczotkować po użyciu. Lekko nasmaruj olejem, aby chronić żelazo przed rdzą. Przechowywać w suchym miejscu. Nie można myć w zmywarce. Nie myć detergentami.

  • Materiał: stal
  • Średnica: 24 cm
  • Wysokość: 3 cm
  • Nie można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma okrągła do tarty z wyjmowanym dnem 24 cm de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@