Blacha do pieczenia bagietek de Buyer

Kod produktu: D-5358-35
Marka: de Buyer
CENA: 75,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Blacha do pieczenia bagietek de Buyer. Autentycznie tradycyjna, długa forma do ciasta i chleba jest w całości wykonana z oksydowanego żelaza. Jest to materiał naturalny i nie posiada powłoki zapobiegającej przywieraniu. Niebieski kolor żelaza jest wynikiem obróbki termicznej, która tymczasowo zapobiega utlenianiu się. Żelazko zapewnia doskonałą transmisję ciepła, a blacha idealnie nadaje się do wypieku bagietek i ciasta tuliowego, które wychodzą z piekarnika idealnie złociste. Równomierna dyfuzja ciepła dla równomiernego pieczenia. Bardzo mocna - nie wypacza się.

Wskazówka: dobrze nasmaruj blachę przed użyciem. Czyszczenie: wyszczotkować po użyciu, lekko natłuścić (1 lub 2 krople oleju na ręcznik papierowy), aby chronić żelazo przed rdzewieniem. Dobrze wysuszyć i przechowywać w suchym miejscu. Nie stosować do pracy z zimnymi składnikami. Nie można myć w zmywarce.

  • Materiał: stal niebieska
  • Długość: 35 cm
  • Szerokość: 14 cm
  • Wysokość: 2,9 cm
  • Wymiary zagłębienia: 34 x 6 x 2,5 cm
  • Nie można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Blacha do pieczenia bagietek de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@