Forma perforowana do ciasta 24 cm de Buyer

Kod produktu: D-3213-24
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 285,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma perforowana do ciasta 24 cm de Buyer. Ultra wytrzymała, perforowana forma ze stali nierdzewnej idealna do serników, brioszek lub ciast. Nadaje się do intensywnego użytku profesjonalnego. Używanie na zimno lub na gorąco bez ograniczenia temperatury. Idealnie równomierne i zoptymalizowane pieczenie dzięki 2-milimetrowej perforacji na całej powierzchni. Wyjmowane dno: łatwe rozformowanie i czyszczenie. Łatwa pielęgnacja stali nierdzewnej -m ożna myć w zmywarce.

Forma dostarczana z nieprzywierającym pergaminem do pieczenia, który wystarczy przyciąć do jej kształtu, dzięki czemu idealnie go dopasujesz. Oszczędność czasu i wyższa wydajność. Formę można stosować w temperaturach od -170°C do + 260°C.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Średnica: 24 cm
  • Wysokość: 6,5 cm
  • Średnica zewnętrzna: 25,5 cm
  • Wysokość zewnętrzna: 7,2 cm
  • Można myć w zmywarce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma perforowana do ciasta 24 cm de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@