Dzbanek do herbaty ceramiczny 1,4 Litra Zając Apple Farm Kitchen Craft

Kod produktu: AFTEAPOT
CENA: 182,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Dzbanek do herbaty ceramiczny 1,4 Litra Zając Apple Farm Kitchen Craft. Wypełnione szeptami budzącej się przyrody i rozgrzewającym blaskiem wschodzącego słońca, poranki są często najbardziej przytulną porą dnia i okazją do wykreślenia planów nad parującym dzbankiem herbaty lub kawy. Daj sobie czas na wyciszenie się w ciszy i spokoju, które przynosi natura, codziennie serwując poranną filiżankę herbaty z tym pięknie zaprojektowanym kamionkowym czajniczkiem.

Odważny i wesoły nadruk zająca na podstawie oryginalnej akwareli będzie idealnym dodatkiem do każdego stołu śniadaniowego lub popołudniowej herbaty. Użyj go, aby zaparzyć poranną filiżankę herbaty dla całej rodziny, gdy się obudzą, lub wracaj po więcej, gdy zaczniesz zajmować się pracami i obowiązkami domowymi.

Dzbanek z kamionki, będący częścią kolekcji Apple Farm firmy KitchenCraft, stanowi oszałamiający, samodzielny element i można go również łączyć z innymi przedmiotami z asortymentu, w tym filiżankami do herbaty, miskami i kubkami. Każdy przedmiot został wykończony unikalną, ręcznie malowaną grafiką wokół podstawy, a solidne kamionki można myć w zmywarce i podgrzewać w kuchence mikrofalowej, dzięki czemu idealnie nadają się do codziennego użytku.

  • Pojemności: 1,4 Litra
  • Wysokość: 17,5 cm
  • Szerokość: 21 cm
  • Głębokość: 13,5 cm
  • Materiał: ceramika bezpieczna w kontakcie z żywnością
  • Można myć w zmywarce na górnej półce
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Dzbanek do herbaty ceramiczny 1,4 Litra Zając Apple Farm Kitchen Craft

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

NEWSLETTER
@