Kafeteria tłokowa Aroma Press Zassenhaus 8 filiżanek espresso

Kod produktu: ZS-045024
Marka: Zassenhaus
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 269,90 zł
ILOŚĆ: -+

Kafeteria tłokowa Aroma Press Zassenhaus 8 filiżanek espresso. Niezbędnik w kuchni, w każdym domu. Nie wyobrażamy sobie domu bez akcesoriów do parzenia kawy, a jeśli nie lubimy kawy to sprawdzi się do przygotowania herbaty.

Aby zaparzyć odpowiedni napar, należy wsypać do szklanego dzbanka liście herbaty lub grubo zmieloną kawę, zamknąć kafeterię i odczekać odpowiedni czas – naciśnięcie tłoka spowoduje, że wszystkie fusy zbiorą się na dole.

Odfiltrowane fusy na dnie dzbanka sprawiają, że napar będzie klarowny i będzie miał intensywniejszy smak i aromat, co jest szczególnie istotne w przypadku parzenia kawy. Podwójne ścianki zaparzacza sprawiają, że napój dłużej zachowuje wysoką temperaturę. Zaparzacz sprawdzi się także do kawy typu cold brew.

  • Średnica: 11 cm
  • Wysokość: 25,5 cm
  • Pojemność: 0,9 Litra / 8 filiżanek
  • Materiał: szkło borokrzemowe, stal nierdzewna
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kafeteria tłokowa Aroma Press Zassenhaus 8 filiżanek espresso

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Zassenhaus dba o wysoka jakość produktów i bogaty know-how co pozwala jej osiągnać sukces i tworzyć wyjątkową ofertę funkcjonalnych akcesoriów kuchennych. W produktach marki Zassenhaus od pierwszego dotyku da się wyczuć jakość oraz pasję z jaką zostały zaprojektowane i wyprodukowane.

NEWSLETTER
@