Zestaw pojemników do przechowywania Podium Joseph Joseph

Kod produktu: 81072
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 215,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Zestaw pojemników do przechowywania Podium Joseph Joseph. Zestaw składa się z trzech pojemników z uszczelkami, to sprytne rozwiązanie do przechowywania suchego pożywienia. Komplet, który można postawić na blacie i łatwo uzyskać dostęp do każdego hermetycznego pojemnika.

Używanie słoików do układania w stos może czasami być uciążliwe, szczególnie jeśli potrzebujesz ten z dna stosu. Podium posiada sprytny stojak do przechowywania, który umożliwia łatwy dostęp do dowolnego pojemnika, niezależnie od jego pozycji. Każdy pojemnik ma wieczko z hermetyczną silikonową uszczelką, łatwe do wylewania narożniki i podstawę, która bezpiecznie umieszcza się na stojaku. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest lekkie i trwałe.

Stojak ma przemyślaną konstrukcję, która obsługuje każdy pojemnik indywidualnie i zawiera antypoślizgowe nóżki w podstawie. Idealny do przechowywania makaronów, ziaren zbóż, składników do pieczenia i wielu innych produktów niezbędnych w kuchni.

  • Pojemność: 500 ml (2 sztuki); 1,3 Litra
  • Wymiary po złożeniu: 20,4 x 10,4 x 21,3 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne SAN
  • Pojemniki i pokrywki myć ręcznie, stojak czyścić wilgotną ściereczką
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Zestaw pojemników do przechowywania Podium Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  05-05-2020   Anna z Grudziądza

Obsługa sklepu spisała się na medal, zestaw dotarł szybko i był dobrze zabezpieczony. Polecam Was wszystkim.


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@