Pojemniki kuchenne 5 sztuk Podium Joseph Joseph Sky

Kod produktu: 81106
Dostępna ilość: 16 kpl.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 335,00 zł
ILOŚĆ: -+

Pojemniki kuchenne Podium Joseph Joseph Sky. Zestaw składa się z 5 pojemników z uszczelkami, to sprytne rozwiązanie do przechowywania suchego pożywienia. Komplet, który można postawić na blacie i łatwo uzyskać dostęp do każdego hermetycznego pojemnika.

Używanie słoików do układania w stos może czasami być uciążliwe, szczególnie jeśli potrzebujesz ten z dna stosu. Podium posiada sprytny stojak do przechowywania, który umożliwia łatwy dostęp do dowolnego pojemnika, niezależnie od jego pozycji. Każdy pojemnik ma wieczko z hermetyczną silikonową uszczelką, łatwe do wylewania narożniki i podstawę, która bezpiecznie umieszcza się na stojaku. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest lekkie i trwałe.

Stojak ma przemyślaną konstrukcję, która obsługuje każdy pojemnik indywidualnie i zawiera antypoślizgowe nóżki w podstawie. Idealny do przechowywania makaronów, ziaren zbóż, składników do pieczenia i wielu innych produktów niezbędnych w kuchni.

  • Pojemność: 500 ml; 900 ml (2 sztuki); 1,3 Litra; 1,9 Litra
  • Wymiary po złożeniu: 31,3 x 10,4 x 32,4 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne SAN
  • Pojemniki i pokrywki myć ręcznie, stojak czyścić wilgotną ściereczką
  • Kolor: jasno niebieski, przezroczysty
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pojemniki kuchenne 5 sztuk Podium Joseph Joseph Sky

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@