Nóż szefa kuchni 23 cm Wusthof Classic Ikon kremowa rączka

Kod produktu: W-1040430123
Marka: Wusthof
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 532,68 zł 579,00
Promocja obowiązuje do: 2021-09-26
ILOŚĆ: -+

Nóż szefa kuchni 23 cm Wusthof Classic Ikon kremowa rączka. Żadna kuchnia nie powinna być bez tego ręcznego robota kuchennego. Jest to najważniejszy ze wszystkich noży używanych w kuchni. Krojenie, siekanie, plastrowanie wszelkiego rodzaju żywności z czystą przyjemnością. Idealnie wyważony, działa jak przedłużenie Twojej dłoni. Ergonomiczna konstrukcja rękojeści opracowana została w porozumieniu z profesjonalnymi szefami kuchni.

Uwaga: Nóż jest bardzo wytrzymały, ale ostrzony do bardzo cienkiej krawędzi ostrza. W żadnym wypadku nie powinien być używany do siekania kości, ale tylko do krojenia.

Elegancki design. Wyjątkowa funkcjonalność. Jasna alternatywa do nowoczesnej kuchni.

Dzięki kremowym uchwytom noże z serii Classic Ikon są nie tylko specjalnością na rynku noży, ale także przyciągają wzrok w każdej kuchni. Pokrywy uchwytów wykonane ze specjalnego materiału syntetycznego, są solidnie przynitowane, gładko wyszlifowane i spełniają najwyższe standardy higieny. Dzięki innowacyjnej geometrii oraz ergonomicznej, bezkrawędziowej konstrukcji rękojeści, nóż jest idealnie wyważony w dłoni i jest skuteczny w użyciu. Ostrza są bardzo ostre i pozostaną tak przez bardzo długi czas. Specjalna jakość wykonania sprawia, że cięcie, siekanie i porcjowanie to przyjemność.

Masa noża jest zmniejszona dzięki smukłej konstrukcji. Pozwala to na oszczędność energii. Ponadto konstrukcja pozwala na użycie i ostrzenie całego ostrza.

Ergonomiczny uchwyt nie tylko zapewnia doskonały chwyt; ma również elegancko naniesione laserem - trójzębne logo marki.

 • Materiał:
  • ostrze: kute z kawałka stopu stali X50CrMoV15
  • uchwyt: materiał syntetyczny
 • Twardość ostrza: 58oHRC
 • Ostrzenie: PEtec, laserowe polerowanie
 • Długość ostrza: 23 cm
 • Szerokość ostrza: 4,7 cm
 • Długość całkowita: 36,7 cm
 • Waga: 292g
 • Myć ręcznie
 • Nie można myć w zmywarce
 • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż szefa kuchni 23 cm Wusthof Classic Ikon kremowa rączka

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  05-08-2020   tERESA

Kupiłam w tym sklepie kilka noży z tej serii marki wusthof, wszystkie są oryginalne, a mam porównanie z tymi co kupowałam wcześniej w Niemczech. W okolicach Solingen chyba nie używa się innych niż wusthof i też się do tego przyzwyczaiłam, mieszkając tam przez kilka lat. Wszystkim zawsze polecam te noże z uwagi na ich ostrość.


Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@