Szczotki do miejsc trudno dostępnych 2 sztuki OXO Good Grips

Kod produktu: 1285700V3MLNYK
Marka: OXO
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 37,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szczotki do miejsc trudno dostępnych marki OXO Good Grips. Wykonane z bardzo trwałego włókna, mają miękkie, superwygodne, antypoślizgowe uchwyty. Doskonale leżą w dłoni, nie wyślizgują się nawet gdy szczotka jest mokra i amortyzują wstrząsy wytwarzane podczas szorowania, dzięki czemu dłoń nie męczy się.

Szczoteczka do czyszczenia fug i szczelin - przeznaczona do wszelkich ciasnych, wąskich przestrzeni - można nią idealnie wyczyścić również zakamarki i prowadnice drzwi kabin prysznicowych, baterie łazienkowe i kuchenne. Wąskie rzędy mocnego włosia łatwo usuwają brud, pleśń i osad z mydła. Kauczukowe wykończenie wierzchu zapewnia komfort i bezpieczeństwo, zapobiegając odgniataniu kciuka podczas dociskania szczotki.

Szczotka do czyszczenia narożników i krawędzi - wyposażona w dwie końcówki - z twardego włókna i z kauczuku - wyczyści wszystkie zakamarki w domu. Specjalnie wyprofilowane włókno jest idealne do czyszczenia ciasnych miejsc, np. narożników w kabinie prysznicowej, krawędzi wanny czy parapetów z brudu, kurzu, osadów. Kauczukowa końcówka ułatwia pozbycie się brudu i osadów z wąskich szczelin, np. wokół odpływów umywalek i wanien.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, kauczuk
  • Wymiary szczotek:
    • 2 x 16,8cm
    • 1,5 x 16cm
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szczotki do miejsc trudno dostępnych 2 sztuki OXO Good Grips

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  23-03-2020   ewam

fajny gadżet do biura


Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@