Organizer kuchenny z deską do krojenia CounterStore Joseph Joseph srebrny

Kod produktu: 85122
CENA: 215,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Organizer kuchenny z deską do krojenia CounterStore Joseph Joseph. Wyjątkowa wersja srebrna pojemnika ułatwia utrzymanie porządku w kuchni, przechowasz w nim zarówno deskę do krojenia, noże oraz łyżki, szpatułki i pozostałe przybory kuchenne w jednym miejscu. Organizer kuchenny, który wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym, wyposażony w deskę do krojenia z antypoślizgowymi elementami.

CounterStore to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają ograniczoną przestrzeń w kuchni. Kompatkowy organizer ma oddzielnych kilka komór i ułatwi Ci przechowywanie narzędzi a specjalny rant oparcie deski. Komora na noże wyposażona została we wkład zapobiegający tępieniu się i rysowaniu ostrzy noży (maksymalna długość ostrza noża: 20 cm). Podstawa organizere wyposażona została w antypoślizgowe nóżki.

Doskonały na prezent do domu lub nowy pakiet do domowego startera.

  • Wymiary: 30,8 x 13 x 22,7 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Organizer kuchenny z deską do krojenia CounterStore Joseph Joseph srebrny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@