Organizer na akcesoria kuchenne z deską do krojenia CounterStore Joseph Joseph

Kod produktu: 95026
Dostępna ilość: 13 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 615,00 zł
ILOŚĆ: -+

W małych kuchniach, w których jest limitowana ilość miejsca, ten wyjątkowy, praktyczny organizer na akcesoria kuchenne z deską do krojenia CounterStore Joseph Joseph z kolekcji 100 Collection, umożliwia przechowywanie noży, gadżetów i przyborów kuchennych w jednym, wygodnym miejscu.

Konstrukcja organizera posiada trzy oddzielne pojemniki dla każdego rodzaju narzędzi. Obejmuje też centralny stojak na noże kuchenne z nierysującymi szczelinami, które bezpiecznie utrzymują ich ostrza. Jest również wyposażony w dębową deskę do krojenia z antypoślizgowymi nóżkami, która ładnie mieści się z tyłu stojaka.

Pielęgnacja: stalowe powierzchnie wytrzyj do czysta wilgotną szmatką, nie używaj szorstkich ściereczek ani mocnych środków czyszczących; deskę do krojenia - umyj ręcznie i wytrzyj do sucha (nie mocz) - regularnie smaruj olejem spożywczym, aby zachować jak najlepszą jej kondycję.

Pojemnik do przechowywania noży przystosowany jest do noży kuchennych o długości do 20 cm.

  • Wymiary: 31 x 12,5 x 23 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, drewno
  • Myć ręcznie - przecierać wilgotną ściereczką
  • Wyposażony w antypoślizgowe nóżki
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Organizer na akcesoria kuchenne z deską do krojenia CounterStore Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@