Ceramiczny nóż kuchenny do plastrowania 13 cm Kyocera Japan

Kod produktu: JPN-130NBK
Marka: Kyocera
Dostępna ilość: 10 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 815,00 zł
ILOŚĆ: -+

Średniej długości nóż kuchenny ze stosunkowo wąskim, ceramicznym ostrzem, przeznaczony do starannego krojenia owoców i warzyw oraz innych produktów, takich jak filety z mięsa lub ryb. Ceramiczny nóż kuchenny do plastrowania 13 cm Kyocera Japan idealnie się sprawdza podczas szykowania sałatek, przekąsek i dekoracji, w których supercienkie, równiutkie plasterki gwarantują sukces potrawy.

  • Długość ostrza: 13 cm
  • Długość całkowita: 24,5 cm
  • Materiał: wysokiej klasy szlachetna ceramika, twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie węglika cyrkonu (Z206)
  • Rączka: odporne na wilgoć drewno Pakka i stal szczotkowana
  • Myć ręcznie
  • Wyprodukowany w Japonii

Dzięki temu, że nóż zaopatrzony jest w ceramiczne ostrze, wszystkie krojone produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku. Noże marki Kyocera z serii JPN są ekstremalnie ostre, ultralekkie i całkowicie nierdzewne, a ponieważ powstają z wyjątkowo twardych materiałów, wyróżniają się także dużą odpornością na zużycie. Ekstremalna ostrość sprawia, że produkty nie przywierają do noża i nie zgniatają się w trakcie przygotowywania posiłków.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Ceramiczny nóż kuchenny do plastrowania 13 cm Kyocera Japan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@