Profesjonalny nóż szefa kuchni 18 cm ceramiczny Kyocera Japan

Kod produktu: JPN-180NBK
Marka: Kyocera
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 999,00 zł
ILOŚĆ: -+

Profesjonalny nóż szefa kuchni 18 cm ceramiczny Kyocera Japan, przeznaczony do krojenia ziół, warzyw, filetów z mięsa i ryb, a w razie potrzeby – także pieczywa. Szeroka, cienka klinga pozwala błyskawicznie i schludnie pokroić delikatne składniki i nie wchodzi w reakcje z produktami spożywczymi. Lekka i doskonale wyważona konstrukcja sprawia, że monotonne zadania, jak siekanie ziół czy szatkowanie dużych warzyw, stają się dla kucharza mniej męczące.

  • Długość ostrza: 18 cm
  • Długość całkowita: 31 cm
  • Materiał: wysokiej klasy szlachetna ceramika, twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie węglika cyrkonu (Z206)
  • Rączka: odporne na wilgoć drewno Pakka i stal szczotkowana
  • Myć ręcznie
  • Wykonany w Japonii

Dzięki temu, że nóż zaopatrzony jest w ceramiczne ostrze, wszystkie krojone produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku. Noże marki Kyocera z serii JPN są ekstremalnie ostre, ultralekkie i całkowicie nierdzewne, a ponieważ powstają z wyjątkowo twardych materiałów, wyróżniają się także dużą odpornością na zużycie. Ekstremalna ostrość sprawia, że produkty nie przywierają do noża i nie zgniatają się w trakcie przygotowywania posiłków.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Profesjonalny nóż szefa kuchni 18 cm ceramiczny Kyocera Japan

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@