Nóż kanapkowy, ząbkowany 12 cm Wusthof Gourmet

Kod produktu: W-1025048012
Marka: Wusthof
CENA: 129,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Nóż kanapkowy, ząbkowany 12 cm Wusthof Gourmet. Idealny towarzysz podczas przygotowania zapakowanego lunchu lub brunchu na wynos. Dzięki delikatnie ząbkowanemu ostrzu ten nóż do bułek nie tylko przecina bułki bez rozdzierania, ale nadaje się również do warzyw (takich jak twarde pomidory), owoców lub suchej kiełbasy. To sprawia, że ​​jest to integralna część przygotowania kanapek, idealnie pasująca do naszego noża do sera.

Seria noży kuchennych Gourmet przeznaczona jest do użytku domowego, a także początkujących profesjonalistów. Ostrza wycinane są z płyt ze stali nierdzewnej za pomocą precyzyjnego lasera, a następnie przetwarzane w 35 etapach produkcyjnych. Dzięki niezwykle wysokiej twadrości 56oHRC, są porównywalne z jakością i ostrością noży kutych.

Dzięki mniejszej wadze i wyjątkowej ergonomii są bardzo wygodne w trzymaniu, wyjątkowo, dobrze wyważone i ułatwiający cięcie. Są zarówno solidne, jak i łatwe w utrzymaniu w rękach i nadgarstkach. Uchwyty wykonane ze specjalnego materiału syntetycznego, potrójnie nitowane, nadają się do mycia w zmywarce, a zatem wyjątkowo higieniczne.

Rękojeść noża dobrze leży w dłoni i zakrzywia się wewnątrz, aby zapobiec wyślizgnięciu. Solidne rękojeści są zabezpieczone trzema nitami ze stali nierdzewnej i gładko obrabione.

Seria Gourmet zachwyca doskonałym wskaźnikiem ceny do jakości i przy ponad 40 różnych rodzajach są równie przydatne w domowych gospodarstwach jak i jako zestaw startowy, jako podstawowe wyposażenie profesjonalnych kucharzy.

  • Materiał: stal walcowana chromowo-molibdenowo-wanadowa, tworzywo sztuczne
  • Twardość ostrza: 56oHRC
  • Długość ostrza: 12 cm
  • Długość rękojeści: 11,4 cm
  • Szerokość ostrza: 1,9 cm
  • Długość całkowita: 23,4 cm
  • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż kanapkowy, ząbkowany 12 cm Wusthof Gourmet

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@