Nóż do oczkowania warzyw 6 cm Wusthof Gourmet

Kod produktu: W-1025046706
Marka: Wusthof
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 8 szt.
Wysyłka do 3 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 109,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż do oczkowania warzyw 6 cm Wusthof Gourmet. Mały, poręczny nóż z krótkim, zakrzywionym ostrzem w kształcie szabli jest również nazywany nożem do parowania i nadaje się szczególnie do obierania i czyszczenia okrągłych warzyw i owoców. Dzięki specjalnemu kształtowi ostrza, ziemniaki i jabłka można szybko i łatwo obrać. Dzięki temu, zachowane są cenne witaminy znajdujące się bezpośrednio pod skórką. Gładka krawędź tnąca tego małego noża do obierania pozwala na bardzo precyzyjne cięcie, dzięki czemu idealnie nadaje się do wycinania dekoracji z owoców i warzyw.

Seria noży kuchennych Gourmet przeznaczona jest do użytku domowego, a także początkujących profesjonalistów. Ostrza wycinane są z płyt ze stali nierdzewnej za pomocą precyzyjnego lasera, a następnie przetwarzane w 35 etapach produkcyjnych. Dzięki niezwykle wysokiej twadrości 56oHRC, są porównywalne z jakością i ostrością noży kutych.

Dzięki mniejszej wadze i wyjątkowej ergonomii są bardzo wygodne w trzymaniu, wyjątkowo, dobrze wyważone i ułatwiający cięcie. Są zarówno solidne, jak i łatwe w utrzymaniu w rękach i nadgarstkach. Uchwyty wykonane ze specjalnego materiału syntetycznego, nitowane, nadają się do mycia w zmywarce, a zatem wyjątkowo higieniczne.

Rękojeść noża dobrze leży w dłoni i zakrzywia się wewnątrz, aby zapobiec wyślizgnięciu. Solidne rękojeści są zabezpieczone nitami ze stali nierdzewnej i gładko obrabione.

Seria Gourmet zachwyca doskonałym wskaźnikiem ceny do jakości i przy ponad 40 różnych rodzajach są równie przydatne w domowych gospodarstwach jak i jako zestaw startowy, jako podstawowe wyposażenie profesjonalnych kucharzy.

  • Materiał: stal walcowana chromowo-molibdenowo-wanadowa, tworzywo sztuczne
  • Twardość ostrza: 56oHRC
  • Długość ostrza: 6 cm
  • Szerokość ostrza: 1,7 cm
  • Długość całkowita: 16,2 cm
  • Waga: 32g
  • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż do oczkowania warzyw 6 cm Wusthof Gourmet

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-10-2021   Mirosław

Mały nożyk, świetnie wyprofilowany, wygodny. Polecam.


Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@