Nóż szefa kuchni 20 cm Wusthof Gourmet

Kod produktu: W-1025044820
Marka: Wusthof
  opinie: 3   czytaj opinie
Dostępna ilość: 15 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 349,00 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż szefa kuchni 20 cm Wusthof Gourmet. Podstawowy nóż kuchenny, bez którego żadna kuchnia nie może normalnie funkcjonować. Jest to najważniejszy ze wszystkich noży używanych w kuchni. Krojenie, siekanie, porcjowanie wszelkiego rodzaju żywności wykonasz właśnie tym nożem.

Seria noży kuchennych Gourmet przeznaczona jest do użytku domowego, a także początkujących profesjonalistów. Ostrza wycinane są z płyt ze stali nierdzewnej za pomocą precyzyjnego lasera, a następnie przetwarzane w 35 etapach produkcyjnych. Dzięki niezwykle wysokiej twadrości 56oHRC, są porównywalne z jakością i ostrością noży kutych.

Dzięki mniejszej wadze i wyjątkowej ergonomii są bardzo wygodne w trzymaniu, wyjątkowo, dobrze wyważone i ułatwiający cięcie. Są zarówno solidne, jak i łatwe w utrzymaniu w rękach i nadgarstkach. Uchwyty wykonane ze specjalnego materiału syntetycznego, potrójnie nitowane, nadają się do mycia w zmywarce, a zatem wyjątkowo higieniczne.

Jako przedłużenie ostrza, trzpień nadaje nożowi niezawodną stabilność. Ponadto zapewnia równowagę jako przeciwwaga dla ostrza.

Rękojeść noża dobrze leży w dłoni i zakrzywia się wewnątrz, aby zapobiec wyślizgnięciu. Solidne rękojeści są zabezpieczone trzema nitami ze stali nierdzewnej i gładko obrabione.

Seria Gourmet zachwyca doskonałym wskaźnikiem ceny do jakości i przy ponad 40 różnych rodzajach są równie przydatne w domowych gospodarstwach jak i jako zestaw startowy, jako podstawowe wyposażenie profesjonalnych kucharzy.

  • Materiał: stal walcowana chromowo-molibdenowo-wanadowa, tworzywo sztuczne
  • Twardość ostrza: 56oHRC
  • Długość ostrza: 20 cm
  • Szerokość ostrza: 4,7 cm
  • Długość całkowita: 33,6 cm
  • Waga: 184g
  • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż szefa kuchni 20 cm Wusthof Gourmet

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  29-06-2021   Monika Z.

Kupiłam dla taty, który taki sobie zażyczył. Jest z niego zadowolony.

  09-07-2020   Mati

Wszytko super.

  02-04-2020   MRUD

Kolejny nóż do mojej kolekcji. Znakomita stal, wyważenie, rękojeść. Polecam profesjonalistom!


Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@