Nóż do plastrowania łososia, elastyczne ostrze, 29 cm Wusthof Gourmet

Kod produktu: W-1045047129
Marka: Wusthof
CENA: 349,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Nóż do plastrowania łososia, elastyczne ostrze, 29 cm Wusthof Gourmet. Najwyższej jakości nóż specjalny przeznaczony wyłącznie do cięcia delikatnego mięsa ryb, szczególnie łososia na cienkie jak papier plasterki. Puste zagłębienia w ostrzu tworzą kieszenie powietrza, które zapobiegają przywieraniu do ostrza bardzo cienkich lub miękkich plasterków rybiego mięsa.

Seria noży kuchennych Gourmet przeznaczona jest do użytku domowego, a także początkujących profesjonalistów. Ostrza wycinane są z płyt ze stali nierdzewnej za pomocą precyzyjnego lasera, a następnie przetwarzane w 35 etapach produkcyjnych. Dzięki niezwykle wysokiej twadrości 56oHRC, są porównywalne z jakością i ostrością noży kutych.

Dzięki mniejszej wadze i wyjątkowej ergonomii są bardzo wygodne w trzymaniu, wyjątkowo, dobrze wyważone i ułatwiający cięcie. Są zarówno solidne, jak i łatwe w utrzymaniu w rękach i nadgarstkach. Uchwyty wykonane ze specjalnego materiału syntetycznego, potrójnie nitowane, nadają się do mycia w zmywarce, a zatem wyjątkowo higieniczne.

Jako przedłużenie ostrza, trzpień nadaje nożowi niezawodną stabilność. Ponadto zapewnia równowagę jako przeciwwaga dla ostrza.

Rękojeść noża dobrze leży w dłoni i zakrzywia się wewnątrz, aby zapobiec wyślizgnięciu. Solidne rękojeści są zabezpieczone trzema nitami ze stali nierdzewnej i gładko obrabione.

Seria Gourmet zachwyca doskonałym wskaźnikiem ceny do jakości i przy ponad 40 różnych rodzajach są równie przydatne w domowych gospodarstwach jak i jako zestaw startowy, jako podstawowe wyposażenie profesjonalnych kucharzy.

  • Materiał: stal walcowana chromowo-molibdenowo-wanadowa, tworzywo sztuczne
  • Twardość ostrza: 56oHRC
  • Długość ostrza: 29 cm
  • Szerokość ostrza: 2,05 cm
  • Długość całkowita: 42,3 cm
  • Waga: 96g
  • Wyprodukowany w Niemczech (Solingen)
Rozwiń
Produkty powiązane
Zobacz także

Opinie o Nóż do plastrowania łososia, elastyczne ostrze, 29 cm Wusthof Gourmet

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

WÜSTHOF jest uznawany na całym świecie jako specjalista od znakomitych noży. Jesteśmy bardzo dumni z tej reputacji, ale oznacza to również, że ponosimy odpowiedzialność wobec naszych pracowników, dostawców i klientów, a także społeczeństwa i środowiska.

Made in Germany / Made in Solingen

NEWSLETTER
@