Kawiarka do zaparzania kawy Lucino Gefu 300 ml - 6 kaw espresso

Kod produktu: G-16080
Marka: Gefu
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 165,00 zł
ILOŚĆ: -+

Kawiarka do zaparzania kawy na sześć filiżanek espresso Lucino marki Gefu. Zwana także kafeteria, bardzo rozpowszechniona we Włoszech, gdzie nikt nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez aromatycznej, porannej kawy.

Kawiarka zbudowana jest z dolnego zbiornika, do którego wlewamy świeżą wodę, lejka z sitkiem, do którego nasypujemy zmieloną kawę, a następnie ją ubijami oraz górnego zbiornika na zaparzoną, pyszną kawę.

Zasada działania jest niezwykle prosta

Kawiarka po umieszczeniu na źródle ciepła (kuchenka gazowa lub elektryczna), podgrzewa wodę w dolnym zbiorniczku, podczas gotowania wody wytwarza się ciśnienie, które wypycha wrzącą wodę do górnej komory. Woda przechodząc przez sitko ze zmieloną kawą, zamienia się w pyszny, aromatyczny napar. Cały proces trwa kilka minut, zależnie od pojemności kawiarki.

Kawiarki nie należy myć środkami chemicznymi, ponieważ zastosowane aluminium może wchodzić z nimi w reakcje. Łatwość obsługi i szybkość czyszczenia sprawiają, że kafeteria jest doskonałą alternatywą dla ekspresów do kawy.

  • Do parzenia świeżego espresso
  • Materiał: aluminium, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 20,5 cm
  • Szerokość: 10 cm
  • Głębokość z rączką: 16,5 cm
  • Pojemność: 300 ml - 6 kawy espresso
  • Na kuchenki ceramiczne, elektryczne, gazowe
  • UWAGA! Nie współpracuje z kuchenkami indukcyjnymi
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Kawiarka do zaparzania kawy Lucino Gefu 300 ml - 6 kaw espresso

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Gefu – niemiecka firma oferująca znakomitej jakości produkty ułatwiające gotowanie i pieczenie. Marka stała się znana dzięki serii przecieraków do warzyw „Flotte Lotte”. Gefu oferuje wyrafinowane wzornictwo inspirowane estetyką i funkcjonalnością, ze szczególnym zwróceniem uwagi na detale oraz dostosowanie do wymogów użytkowników.

NEWSLETTER
@