Forma silikonowa do ciastek małych półkul Moul Flex de Buyer

Kod produktu: D-1961-02
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 89,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma silikonowa do ciastek małych półkul Moul Flex de Buyer - 15 półkul o średnicy 4 cm, idealna do robienia deserów, mrożonych deserów, musów lub ozdób czekoladowych. Nadaje się zarówno do przygotowywania na ciepło, jak i na zimno. Czarna forma: pochłania ciepło i równomiernie je rozprowadza; bardzo dobra karmelizacja wypieków. Wysokiej jakości, czysty silikon platynowy: bardzo elastyczna forma; gwarantowany brak nadtlenków. Solidny silikon wytrzymuje temperatury od -40°C do +280°C. Gładka powierzchnia wewnętrzna: naturalna, nieprzywierająca i ułatwia wyciąganie ciastek.

Nasmaruj przed pierwszym użyciem. Pieczenie w tradycyjnym piekarniku, kuchence mikrofalowej lub w kąpieli wodnej. Nie podgrzewaj pustej formy. Nie umieszczaj pod grillem. Nie używaj ostrych przedmiotów. Wskazówka: połóż formę na ruszcie lub perforowanej blasze do pieczenia, aby uzyskać lepszy przepływ gorącego lub zimnego powietrza.

  • Materiał: silikon platynowy
  • Długość: 30 cm
  • Szerokość: 17,5 cm
  • Wysokość: 2 cm
  • Średnica zagłębienia: 4 cm
  • Wysokość zagłębienia: 2 cm
  • Zaleca się myć ręcznie
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma silikonowa do ciastek małych półkul Moul Flex de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@