Forma silikonowa do ciastek - cylindry Elastomoule de Buyer

Kod produktu: D-1873-01
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 5 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 210,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma silikonowa do ciastek - cylindry Elastomoule de Buyer. Elastomoule to tworzywo wykonane z wysokiej jakości płynnej pianki silikonowej z pyłem stalowym. Takie połączenie umożliwia użytkowanie formy w szerokim zakresie temperatur: od -70˚C do +300˚C. Zapewnia też perfekcyjne rozprowadzanie ciepła. Profesjonalny, ekskluzywny, opatentowany system de Buyer sprawia, że przy pieczeniu składniki płynne ulegają karmelizacji, zapewniając lepszy smak ciastek. Gładka powierzchnia wewnętrzna jest naturalnie nieprzywierająca i ułatwia wyciąganie z formy pojedynczych ciasteczek.

  • Materiał: silikon
  • Długość: 30 cm
  • Szerokość: 17,6 cm
  • Wysokość: 2,6 cm
  • Średnica zagłębienia: 2,5 cm
  • Wysokość zagłębienia: 2,5 cm
  • Można myć w zmywarce

Przed pierwszym użyciem należy natłuścić formę odrobiną masła lub oleju (przy każdym następnym użyciu nie będzie to konieczne). Do pieczenia używaj rusztu, a nie blachy – zapewni to najlepszy obieg powietrza. Nigdy nie zostawiaj pustych foremek: jeśli nie masz wystarczającej ilości ciasta, posyp mąką, aby uniknąć uszkodzenia formy. Myj formy gorącą wodą lub w zmywarce.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma silikonowa do ciastek - cylindry Elastomoule de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@