Forma do pieczenia prostokątna, perforowana, rozkładana de Buyer 35x7 cm

Kod produktu: D-3210-35
Marka: de Buyer
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 546,00 zł
ILOŚĆ: -+

Forma do pieczenia prostokątna, perforowana, rozkładana de Buyer 35x7 cm - GEO Forme. Pierwsza, składana forma, która nie traci swoich kształtów. Stworzona w partnerstwie z Fabien Pairon, rzeźnik-dostawca MOF*. Solidna, profesjonalna forma, dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej, która nigdy się nie zniekształca - stabilna wymiarowo. Idealna do makaronów na cieście, ale także do pieczenia chleba, kiełbasy briochowej, Pate en croute - zapiekanki mięsnej, pierników, ciast pikantnych lub słodkich. Może być używana z papierem do pieczenia w piekarniku.

Składa się z podstawy i czterech ścian bocznych. Dzięki zawiasom, możemy rozłożyć formę na „płasko” i idealnie dopasować jej wymiar do rozmiaru nadzienia. Perforacja umożliwia idealne wypieczenie zawartości.

*najlepszy francuski rzemieślnik w swojej dziedzinie.

  • Materiał: stal nierdzewna - perforowana
  • Długość: 35 cm
  • Szerokość: 7 cm
  • Wysokość: 7,5 cm
  • Wymiary zewnętrzne: 35,5 x 9 x 8,5 cm
  • Można myć w zmywarce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Forma do pieczenia prostokątna, perforowana, rozkładana de Buyer 35x7 cm

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@