Pistolet do kremu - ciasta 750 ml Le Tube de Buyer

Kod produktu: D-3358-01
Marka: de Buyer
  opinie: 2   czytaj opinie
Dostępna ilość: 31 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 399,00 zł
ILOŚĆ: -+

Pistolet do kremu - ciasta 750 ml Le Tube de Buyer. Ciśnieniowa strzykawka cukiernicza o takich samych zastosowaniach jak torebki cukiernicze: napełnianie, dekorowanie i zapewnianie korzyści z dozowania. Idealny do gęstych preparatów, takich jak kremy, gęste musy, ciasta parzone... Prosty w użyciu: dozuje określoną ilość preparatu poprzez nacisk na specjalną rączkę. Posiada pokrętło z podziałką do dokładnej regulacji dozowanej ilości. Przezroczysty pojemnik z podziałką o pojemności 0,75 Litra. Pojemnik pistoletu jest łatwy do napełnienia. Elastyczny system strzykawkowy: dostosowuje się do ilości preparatu w pojemniku, zatrzymuje przepływ pomiędzy dwoma ciśnieniami.
Pokryw z blokadą „¼ obrotu” ułatwia szybki i łatwy montaż.

Do pistoletu dołączony jest specjalny zestaw do ciastek kruchych, składający się z dwóch, zwykłych pokrywek, specjalnej pokrywki (uchwytu na krążek) i 13 wyjmowanych krążków dekoracyjnych do robienia różnych i oryginalnych ciastek kruchych oraz ciasta parzonego. Dostarczany z dwoma tylkami - dyszami: 1 gładką i 1 rowkowaną.

  • Długość: 19,6 cm
  • Średnica: 8,5 cm
  • Pojemność: 750 ml
  • Materiał: tworzywo sztuczne - Tritan
  • Można myć w zmywarce

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pistolet do kremu - ciasta 750 ml Le Tube de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  14-12-2021   II

Profesjonalny pistolet do dekorowania ciast! polecam każdemu cukiernikowi także domowemu.

  23-09-2021   Brands

Wielkie oczy zrobiłam jak rozpakowałam! Opakowanie sztywne, eleganckie, wręcz prezentowe. Produkt zabezpieczony doskonale! Wykonanie precyzyjne, wszystko pasuje do siebie. Użytkowanie (na razie tylko raz i to testowo) proste i łatwe. Ilość końcówek.... wystarczająca. Mogę polecić wszystkim miłośnikom domowych ciast kremowych czy tortów, a i zapewne zawodowy cukiernik też by się z tego ucieszył. Cena wysoka, ale produkt wart uwagi.


Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@