Końcówki - tylki cukiernicze 26 sztuk de Buyer

Kod produktu: D-2114-20
Marka: de Buyer
CENA: 139,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Końcówki - tylki cukiernicze 26 sztuk de Buyer. Pudełko z 26 dyszami dekoracyjnymi ze stali + adapter + 2 podpórki do wykonywania dekoracji w czekoladzie / kremie / glazurze do pisania lub tworzenia liści, kwiatów, ... Dostarczane z adapterem do zmiany dysz w tym samym rękawie cukierniczym.

Końcówki cukiernicze to niezbędny element przy tworzeniu dekoracji z kremów, czekolady, lukru, śmietany na ciastach, tortach, muffinach. Zestaw wysokiej jakości końcówek cukierniczych zawiera 26 sztuk różnych kształtów. Daje to nieograniczone możliwości tworzenia różnych dekoracji i wzorów. Wszystkie końcówki przeznaczone są do intensywnego użytkowania, są wytrzymałe, odporne na wysokie temperatury, nie odkształcają się. Dopasowane do wszystkich rodzajów worków cukierniczych.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Można myć w zmywarce

Rozwiń
Produkty powiązane
329,00 zł
produkt niedostępny
Zobacz także

Opinie o Końcówki - tylki cukiernicze 26 sztuk de Buyer

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Francuska marka de Buyer to ponad 180 lat tradycji i 95 krajów, do których eksportowane są jej produkty. Na długo zanim pojawiły się współczesne kuchenki elektryczne i indukcyjne, projektanci garnków i patelni szukali materiałów i technik produkcji, które zapewnią równomierne nagrzewanie dna oraz ścian naczynia. Dzięki temu potrawy nie przypalają się tak łatwo, a proces ich przygotowania trwa znacznie krócej.

NEWSLETTER
@